Yhteystiedot





Laura Uotila
eläinsuojeluasiantuntija
laura.uotila@animalia.fi

Asiakaspalvelu: p. 09 7206590, animalia@animalia.fi
Osoite: Suvilahdenkatu 4, 00500 Helsinki

Olemme avoinna maanantaisin klo 11-15 ja tiistaista torstaihin klo 10-15.

Toimiston henkilökunta

Tarja Balding, talouspäällikkö
p. 050 343 2197, tarja.balding@animalia.fi

Veikka Lahtinen, kampanjavastaava
p. 040 590 5575, veikka.lahtinen@animalia.fi

Kanerva Pelli, vapaaehtoiskoordinaattori
p. 045 775 01572, kanerva.pelli@animalia.fi

Annu Piensoho, verkkotuottaja
p. 09 720 6590, annu.piensoho@animalia.fi

Emmi Pääkkönen, markkinointiviestinnän suunnittelija
p. 044 242 8641, emmi.paakkonen@animalia.fi

Taija Rinne, viestintäpäällikkö
p. 050 302 8170, taija.rinne@animalia.fi

Laura Uotila, eläinsuojeluasiantuntija
p. 050 543 9601, laura.uotila@animalia.fi

Hallitus

Erja Laakkonen, puheenjohtaja
puheenjohtaja@animalia.fi

Jenna Aarnio

Johanna Hiekkala

Jussi Keskinen

Martta Kinnunen

Pauliina Klemola

Niina Lätti

Santeri Pienimäki

Senni Puustinen

Sami Säynevirta, varapuheenjohtaja

Salla Tuomivaara






Julkaistu: maaliskuu 28, 2019